Standaard is dit voorzetrolluik met veeras bediening uitgerust met
Dit rolluikgeheel wordt GRATIS geleverd in een stevige en op maat gemaakte kartonnen doos waardoor uw rolluik maximaal beveiligd zit totdat u deze nodig heeft.
Vele opties mogelijk - zie hieronder!
Zeer gemakkelijk te plaatsen, volledig voorbereid in fabriek
Te bedienen langs binnen en buiten- zijde
Naar beneden trekken met stok of met handvatten
De juiste breedte bepalen doe je zo
Je kan de breedte ingeven van ofwel het voorzetrolluik ofwel de afmeting tussen de muur, als je de rolluik dan op of tussen de muur wil plaatsen kan je straks kiezen.
Bij plaatsing in de muur voorzien wij dan 10mm speling en bij plaatsing op de muur tellen wij bij uw afmetingen 2 maal de breedte van de geleiders en 1 maal de hoogte van de kast bij.
De juiste hoogte bepalen doe je zo
Hier kan je de hoogte ingeven van ofwel het voorzetrolluik ofwel de hoogte van dorpel tot linteau, als je de rolluik dan op of tussen de muur wil plaatsen kan je straks kiezen.
Bij plaatsing in de muur voorzien wij dan 10mm speling in de breedte, geen speling in de hoogte omdat dit gemakkelijk aan te passen is en bij plaatsing op de muur tellen wij bij uw afmetingen 2 maal de breedte van de geleiders en 1 maal de hoogte van de kast bij (deze hoogte kan verschillen nalv alle in te geven specificaties).
Dit type rolluik is een voorzetrolluik, dit type rolluik kan altijd geplaatst worden zelfs zonder voorbereidingen in bouwfase, dit kan ofwel tussen ofwel op de gevel geplaatst worden. De uitvoering veeras bediening zorgt ervoor dat je met een beperkt budget kunt genieten van alle voordelen van een rolluik. Hou wel rekening dat u met een veeras bediening steeds aan het volledige rolluik moet kunnen om langs buiten te bedienen, dit rolluik geheel is gemakkelijk te plaatsen.
[Info]
[Opties]
[Opties]
Hiernaast kan je een detail zien van een zijkant van een voorzetrolluik met veeras. Hierin kan je onder andere zien dat de veer in een as gemonteerd is waardoor je steeds de krachten van de veer voelt zowel bij het neerlaten als het omhoog halen van het rolluik. De onderdelen dat je hier kan zien zijn, stalen veerbeugel, zijkap voorzetrolluik, extra stalen montage plaat, extra geleidersvoet, opgerolde stalen veer, stalen verval en tal van inox vijzen.
[Detail]
Hieronder kan je de samenvatting vinden van onze startprijzen om voorzetrolluiken met veeras bediening te laten leveren of leveren en plaatsen met vaste prijs. (*de start prijzen zijn zonder opties, met betaling korting contant en incl. 21% met leveren en incl. 6% voor leveren en plaatsen)
Afmetingen
|
Startprijs leveren
|
Startprijs leveren en plaatsen
|
1000 x 1000
|
243,04 euro
|
515,06 euro
|
1500 x 1500
|
288,43 euro
|
556,81 euro
|
2000 x 2000
|
592,94 euro
|
836,90 euro
|
[Prijslijst]
We hebben een netwerk aan ervaren plaatsers ter beschikking over gans Vlaanderen die uw rolluik kan komen herstellen. Soms is het goedkoper om uw rolluik te vernieuwen in plaats van werkuren voor herstelling te betalen. Na de herstelling zit U nog steeds met een oud rolluik met eventueel enkele nieuwe onderdelen.
Voor deze plaatsers staat Creazza garant! Indien onderdelen op maat vervangen worden, zal dit gebeuren aan de prijzen op onze website.
Hieronder de vaste prijzen voor rolluik te herstellen. (excl. btw)
Verplaatsingskosten
|
Werkuren
|
Materiaal
|
---|---|---|
70 euro in Vlaanderen
|
60 euro / uur
|
2 tot 70 euro
|
[Herstellen]
[Hulp en/of plaatsing]
Zowel het rolluik als de geleiders worden afzonderlijk ingepakt in bubbelfolie.
De geleiders, rolluikgeheel en de onderdelen worden allemaal vastgemaakt.
Dan wordt alles nog eens in op maat gemaakt karton uitgesneden.
Het karton krijgt zijn stevigheid doordat deze vastgeniet wordt op alle kanten.
[Assemblage]
[Creazza garanties]